services image

Компанія “ЕКО-СТ”

Компанія “ЕКО-СТ” працює на ринку альтернативної енергетики з 2001 року. За цей період роботи, компанія зарекомендовала себе як надійний постачальник обладнання та сервісно-технічного обслуговування.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії залишається виробництво й продаж вітрогенераторів, а також постачання готових рішень для корпоративного ринку, тобто повний цикл енергетичних рішень для ведення сучасного бізнесу, а також дистрибуція комплектуючих та готових рішень в Україні.
У 2010 році компанія вирішує розвивати новий напрямок - кліматичні системи. "ЕКО-СТ" спеціалізується в області продажу та встановленні комплектуючих до систем вентиляції і кондиціонування. Індивідуальний підхід допомагає краще зрозуміти бажання і потреби кожного клієнта, підібрати йому потрібну кліматичну установку. Завдяки високому професіоналізму співробітників компанії і успішної організації управління роботою, ми рухаємося у напрямі якості і надійності

Дбаючи про інтереси наших клієнтів, ми пропонуємо величезну кількість товарів найвищої якості від провідних світових брендів. Усі товари сертифіковані та забезпечуються гарантійним обслуговуванням спеціалізованих сервісних центрів.
Достатньо широкий асортимент високоякісного енергетичного устаткування, кліматичних установок і програмного забезпечення, що його пропонує компанія, зумовлений потребами бізнесу партнерів “ЕКО-СТ” і орієнтований на задоволення широкого спектру вимог кінцевих користувачів.

За роки успішної роботи на ринку України ми заробили репутацію надійного бізнес-партнера та довіру багатьох клієнтів, які стали нашими добрими друзями.
“ЕКО-СТ” зібрано великий колектив талановитих фахівців, які є досвідченими у галузі енергетичних технологій. Вони нададуть Вам всю необхідну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір. На їх допомогу Ви можете розраховувати і після здійснення покупки.

З висококваліфікованих спеціалістів сформовано відділ по сервісу. Напрямок роботи даного відділу передбачає забезпечення клієнта комплексним рішенням, яке дозволяє йому працювати ефективніше за конкурентів; проектування та встановлення локальних обєктів; проектування та підбір обладнання у відповідності до складності завдань, які будуть вирішуватись. Велику увагу “ЕКО-СТ” приділяє підтримці та обслуговуванню спроектованих та впроваджених систем.
“ЕКО-СТ” прагне до зміцнення своїх позицій на ринку альтернативної енергетики, відновлювальної енергетик і кліматичного устаткування, приділяє належну увагу новим тенденціям ринку, створює розгалужену мережу роздрібної торгівлі та розширяє партнерську мережу.

У нашої компанії:

  • - Завжди доступний на складі широкий асортимент продукції;
  • - Швидка доставка замовлених товарів до клієнта;
  • - Підвищення професійного рівня співробітників компанії;
  • - Якісне сервісне обслуговування устаткування, що постачається;
  • - Персональний підхід в роботі з партнерами.

Альтернативна енергетика

ЕКО-СТ

Кондиціонери

ЕКО-СТ

Готові пльтернативні рішення

ЕКО-СТ

Кондиціонування

ЕКО-СТ

Альтернативні системи опалення

ЕКО-СТ

Промисловий холод

ЕКО-СТ

Промисловий холод

ЕКО-СТ

Наші постійні клієнти

Компанії, що довіряють нам, є основним ключем нашого успіху