Про компанію
Компанія “ЕКО-СТ” працює на ринку альтернативної енергетики з 2001 року. За цей період роботи Компанія “ЕКО-СТ” зарекомендовала себе як надійний постачальник обладнання та сервісно-технічного обслуговування

Постійно вдосконалюються умови торгівлі – що в стані задовольнити найвибагливішого клієнта, надаючи в його розпорядження величезний асортимент товарів і послуг. В компанії є власний сервісний центр, що значно покращує обслуговування клієнтів.

Дбаючи про інтереси наших клієнтів, ми пропонуємо величезну кількість товарів найвищої якості від провідних світових брендів:

Усі товари сертифіковані та забезпечуються гарантійним обслуговуванням спеціалізованих сервісних центрів.

Крім цього, достатньо широкий асортимент високоякісного енергетичного устаткування і програмного забезпечення, що його пропонує компанія, зумовлений потребами бізнесу партнерів “ЕКО-СТ” і орієнтований на задоволення широкого спектру вимог кінцевих користувачів.

За роки успішної роботи на ринку України ми заробили репутацію надійного бізнес-партнера та довіру багатьох клієнтів, які стали нашими добрими друзями.

“ЕКО-СТ” зібрано великий колектив талановитих фахівців, які є досвідченими у галузі енергетичних технологій. Вони нададуть Вам всю необхідну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір. На їх допомогу Ви можете розраховувати і після здійснення покупки.

З висококваліфікованих спеціалістів сформовано відділ по сервісу. Напрямок роботи даного відділу передбачає забезпечення клієнта комплексним рішенням, яке дозволяє йому працювати ефективніше за конкурентів; проектування та встановлення локальних обєктів; проектування та підбір обладнання у відповідності до складності завдань, які будуть вирішуватись. Велику увагу “ЕКО-СТ” приділяє підтримці та обслуговуванню спроектованих та впроваджених систем.

У нашої компанії

Завжди доступний на складі широкий асортимент продукції;
Швидка доставка замовлених товарів до клієнта;
Підвищення професійного рівня співробітників компанії;
Якісне сервісне обслуговування устаткування, що постачається;
Персональний підхід в роботі з партнерами.

Дякуємо Вам за довіру нашій компанії і бажаємо подальшого процвітання. Сподіваємось, що і Ви зможете оцінити всі переваги роботи з серйозною та надійною компанією.