Ціни на монтаж “Еко-СТ”

В ціну монтажу входить: монтаж зовнішнього і внутрішнього блоків та траса до 3м. Кожен наступний метр траси: - 7-ка/9-ка 300 грн

Монтаж кондиціонера
 1. Проводяться точні заміри та розрахунки місця, де буде знаходитися зовнішній та внутрішній блоки, спосіб виведення дренажу та підключення кондиціонера до мережі.
 2. Свердляться отвори під кріплення пластини внутрішнього блоку, кріпиться сама пластина.
 3. Визначається місце виводу траси до зовнішнього блоку. Свердлимо отвір в стіні відповідного діаметру.(отвір обов’язково має бути нище внутрішнього блоку для відтоку дренажу, приблизно з розрахунком зміщення 1 см на 1м. Крім випадків коли дренаж виводиться окремо)
 4. Визначається місце положення зовнішнього блоку. Кріпляться кронштейни. (максимальний перепад висоти між блоками не більше 10 м)
 5. Встановлюється зовнішній блок.
 6. Вимірюється довжина траси.
 7. Відрізається необхідна довжина мідної трубки, дринажу, міжблочного кабелю. (відрізання проводиться з урахуванням довжини необхідної для вальцовки та похибки на різні помилки)
 8. Проводиться вальцовка мідних трубок відповідним інструментом.
 9. Складання траси необхідної довжини: мідні трубки, міжблочний кабель, дренаж, теплоізоляція мідних трубок та бентування траси.
 10. Закладання траси. ( усі кути та повороти траси мають бути плавними щоб уникнути заломів трубок)
 11. Підключення траси до зовнішнього та внутрішнього блоків, приєднання силового кабелю.
 12. Вакуумування траси вакууматором.
 13. Після пересвідчення що вакуум тримається і немає пропускання повітря, запускається фреон методом почергового відкручування вентилів.
 14. Перевірка тиску та температури фреону.
 15. Запуск кондиціонера.
 16. Переконуємося, що кондиціонер та всі його функції працюють відповідно.
 17. Прибираємо робоче місце.